HAKKIMIZDA

İsmakina tecrübenin, kalitenin, yeniliğin ve müşteri memnuniyetinin değişmez adresidir.
 
35 yıllık tecrübesi ve ilk günkü heyecanıyla ısı ürünleri ve kaplama endüstrisinin lider üreticisi olan İsmakina, radyatör sektörüne getirdiği yüksek kalite standartları, inovasyon ve müşteri memnuniyeti odaklı üretimi ile müşterileriyle birlikte büyüyüp güçlenmeye devam etmektedir.  

Üretilmesi mümkün olmayan radyatörlerin üretimini mümkün kılan, imkânsızı gerçekleştiren, çözüm odaklı, %100 müşteri memnuniyetine önem veren üretim anlayışı ile bulunduğu konumu her geçen gün biraz daha sağlamlaştıran, İspan markası Avrupa’nın bir numaralı radyatör ve havlupan şirketi olma hedefine emin, güçlü ve kararlı adımlarla yürümektedir. 

Satış öncesi ve sonrası çözüm odaklı, iş anlayışıyla hızlı ve güvenilir serviste kusursuzluğu benimseyen İsmakina öncü ve yenilikçi duruşu ile sektördeki trendleri şekillendirmekte ve beklentilere yön vermektedir.

Türkiye’nin lider ısı ürünleri üreticisi İsmakina kurumsal yapısı yanı sıra 400 personeli ile dev bir aile şirketi olması ile gurur duymaktadır. 3 fabrikası, 50.000 metrekarelik üretim bandı, yıllık 1.000.000 adet havlupan üretim kapasitesi,200’e yakın tedarikçisi ve durmaksızın yapmaya devam ettiği yatırımları ile yarınları şekillendirmektedir.

İsmakina, ürettiği tüm radyatörlerin EN-442 standartlarına uygun, ISO 9001-2015 kalite yönetim sistemine sahip olmasının yanında, sertifikalı iş güvenliği uzmanı ile desteklenmiş, yasal yükümlülüklere uyan ve ISO 14001 standartları ile çevreye duyarlı yönetim kadrosu ile hizmet vermektedir. 
 
%100 ihracata yönelik üretim yapan İsmakina, İspan markasıyla Avrupa’nın ve dünyanın seçkin yapı marketlerinin en çok beğenilen ve tercih edilen havlupan üreticisi olması yanında bitmek bilmeyen enerjisi ile sektörün lider ismi olmaya devam edecektir. 
 
Çünkü, 35 yıldır olduğu gibi, bugün de, yarın da;
 
Tecrübe burada
Kalite burada
Güven burada
Dizayn burada
%100 Müşteri Memnuniyeti burada.

İSMAİL SAĞIR
CEO